TR EN DE
Untitled Document


 

Hakkımızda

KurtServer, internet sitelerinin tasarımı ve geliştirilmesi hizmeti veren, " Her proje bir referanstır, referans en iyi reklamdır. "düşüncesiyle yaptığı tüm çalışmalarında titizlik, müşteri memnuniyeti ve daima geri dönüşümü hedefleyen, 2003 yılında faaliyete geçmiş, genç ve dinamik bir ekibe sahip, Kurumsal Tasarım ve e-Reklam firmasıdır. 

KurtServer, özgün tasarım ve programlama desteği ile müşterilerinin internet site tasarımları, site güncellemeleri ve reklam ihtiyaçlarına çözümler üretebilecek kapasitedeki teknik kadrosuyla sektörde yerini almıştır. 

KurtServer, müşteri odaklı çalışmayı ön planda tutarak, müşteriyle devamlı iletişim halinde çalışmayı ilke edinmiştir. Ekibimiz,kurumsal tasarımdan programlamaya, internet reklamcılığından web danışmanlığına kadar her türlü bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. 

Misyon,
• Müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında ve memnuniyet çerçevesinde karşılamak,
• Mevcut ve yeni teknolojilerle faaliyetlerimizin gelişiminde önemli roller alarak kendimizi geliştirmek,
• İnternet sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmaktır. 

Vizyon,
Memnun müsteri ağimizi genisletebilmek için tam 13 yildir KURT SERVER ekibi olarak tüm profesyonelligimizle çalisiyoruz.

Müşterilerimizin internet teknolojilerinden maksimum fayda elde ederek işlerini daha hızlı ve kaliteli yürütebilecekleri hizmetleri sunmaktır. 

Copyright © 2016 - Kurt Server - Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz, Çoğaltılamaz.